fbpx

Historia rodzinna

Lipowe Siedlisko powstało na ziemi kilku pokoleń i tysiąca szczęśliwych wspomnień. Zamieszkiwało je kilka rodzin, aż trafiło do Nas! Pauliny i Adriana! Odkąd pamiętam jesteśmy indywidualistami… I w tym najbardziej się zgadzamy. Dlatego szukając miejsca na swoje wesele trafiliśmy nawet do górali, ale każda sala weselna zostawiała jakiś niedosyt.

Pewnego dnia wpadliśmy na pomysł organizacji wesela w stodole, po dawnemu. A czemu? Bo w tej stodole dziadkowie Adriana zorganizowali własne wesele 65 lat temu. A na dodatek są razem po dziś dzień. Piękny obraz szanujących się ludzi po tylu przeżytych latach. Rozmarzyliśmy się i jednoczenie zakochaliśmy w tym miejscu, gdy tylko je zobaczyliśmy. Odkupiliśmy je po kilkunastu miesiącach stawiając wszystko na jedną kartę, aby nie zostało wystawione na sprzedaż. Kto wie czy ktoś inny doceniłby to miejsce tak jak my je doceniamy?

Tego nie wiem, ale my stworzyliśmy z niego niemałą perełkę! Nasze wesele będzie w tej samej stodole co 65 lat temu! I dlatego Lipowe Siedlisko- ulokowane pośród pięknych lip będzie miejscem dla par, które szukają idealnego miejsca na wesele pośród natury, śpiewów ptaków i w stylu slow.

Zapraszamy Was do naszego magicznego miejsca! Tu dzieją się piękne rzeczy!